1. GENEL HÜKÜMLER:

1.1. Bu Kullanım Koşulları (“Koşullar”),  (“Şirket”) tarafından işletilmekte olan https://kolaytakipci.com.tr/ (“Website”) üzerinden sunulan tüm hizmetlerin kullanımını düzenler. Bu Website’yi ziyaret ederek veya hizmetlerimizi kullanarak, bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz.

1.2. Şirket, dilediği zaman bu Kullanım Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Website’de ilan edildikten sonra derhal yürürlüğe girer. Website’nin kullanımı veya hizmetlerin devam ettirilmesi, değiştirilmiş koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

  1. HİZMETLER:

2.1. Website üzerinden, Instagram ve YouTube gibi sosyal medya platformları için takipçi, beğeni ve yorum satışı yapılmaktadır.

2.2. Şirket, hizmetlerin kalitesini garanti etmez ve hizmetler "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu kadar" sunulur. Şirket, hizmetlerin kesintiye uğramayacağını, zamanında olacağını, güvenli olacağını veya hatasız olacağını garanti etmez.

  1. ÖDEME:

3.1. Hizmetler için ödeme, kredi kartı veya banka havalesi ile yapılmaktadır. Ödemeler, güvenli bir ödeme ağ geçidi üzerinden gerçekleştirilir.

3.2. Hizmetlerin tamamı önceden ödenmelidir ve ödeme yapılmadan hizmetler sunulmayacaktır.

  1. KULLANICI YÜKÜMLÜLÜKLERİ:

4.1. Kullanıcılar, bu Website üzerinden hizmet satın alırken yasaları ve düzenlemeleri çiğnememeyi taahhüt ederler.

4.2. Kullanıcılar, Instagram ve YouTube gibi sosyal medya platformlarının kullanım koşullarını çiğnememeyi taahhüt ederler.

  1. SORUMLULUKLAR:

5.1. Şirket, kullanıcıların Website üzerinden satın aldıkları hizmetlerin Instagram, YouTube veya diğer sosyal medya platformları tarafından kabul edilmesini, takipçi veya beğeni sayılarındaki herhangi bir düşüşü, herhangi bir hizmetin performansındaki düşüşü veya herhangi bir hesabın kapatılmasını garanti etmez.

5.2. Şirket, hizmetlerin kullanımı nedeniyle doğabilecek dolaylı, özel, arızi, cezai veya sonuçta ortaya çıkan zararlardan sorumlu olmayacaktır.

  1. FİKRİ MÜLKİYETİ:

6.1. Website ve hizmetler, Şirket'e aittir ve Şirket'in mülkiyetinde kalacaktır. Website üzerindeki tüm içerikler, telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır ve diğer fikri mülkiyet hakları dahil olmak üzere Şirket'e aittir.

6.2. Kullanıcılar, Website üzerindeki herhangi bir içeriği izinsiz olarak çoğaltamaz, dağıtamaz, yayımlayamaz veya diğer şekillerde kullanamazlar.

  1. GİZLİLİK:

7.1. Kullanıcıların kişisel bilgileri, Şirket'in Gizlilik Politikası'na göre işlenir ve korunur. Kullanıcılar, Website'yi kullanarak bu Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olurlar.

  1. YASAL UYUŞMAZLIKLAR:

8.1. Bu Kullanım Koşulları ve Website üzerinden sunulan hizmetler, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Bu Kullanım Koşulları'ndan veya hizmetlerden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olan her türlü ihtilaf, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre çözülecektir.

  1. İLETİŞİM:

9.1. Kullanıcılar, bu Kullanım Koşulları ile ilgili her türlü soru, yorum ve geri bildirimleri için [email protected] adresine e-posta yoluyla ulaşabilirler.

  1. DİĞER:

10.1. Şirket, bu Kullanım Koşulları'nda belirtilen haklarından herhangi birini kullanmaması veya uygulamaması durumunda, bu haklardan feragat etmiş sayılmaz.

10.2. Bu Kullanım Koşulları'nda yer alan hükümlerden biri geçersiz veya uygulanamaz hale gelirse, geri kalan hükümler geçerliliğini ve uygulanabilirliğini korur.